Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAPIŠTE NÁM

MY, z Humpolce, jsme se potkali s Honzou Dajčem, úplně náhodou ( ne u Kolína, ale u Pelhřimova), na jednom hudebním festivalu, kde jsme byli "za muzikanty", a potom ještě několikrát. Uběhlo několik měsíců, a dali jsme v lednu 2016 dohromady tuhle folkovou formaci.....a Honza byl najednou TY,  a my jsme pořád, a stále  MY. Po necelém roce hraní od nás Honza odešel, přejeme mu hodně štěstí a hlavně zdraví a mnoho dalších hudebních úspěchů. V současné době pokračujeme ve dvou, ale stále Ty a My a kdo ví, možná, že se někdy někde objeví jiný nebo jiná Ty, ale spíš náhodou než hledáním...........

TY a MY...folk z Vysočiny

 Eva Krejčí - zpěv, kytara, cabasa

 Vláďa Martinec - zpěv, sólová kytara

 

36631751_342175909647311_7422338936489377792_o-1-.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mottem hraní, našeho pořadu je: "ZPÍVÁNÍ DO TICHA"... zkrátka klidné, tiché, relaxační hraní no a my se

TĚŠÍME  NA VÁS, NĚKDE A NĚKDY.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Velkomeziříčské kulturní léto

(Pavel, 21. 8. 2018 8:54)

Ahoj Ty a My, děkujeme za krásné večerní vystoupení u nás na náměstí ve Velkém Meziříčí, Bylo to nádherné pohlazení po duši. Tak zase až příští rok? Nebo ještě letos do Meziříčí přijedete zahrát?
Děkujeme, Pavel a Jana.

Re: Velkomeziříčské kulturní léto

(folkové duo Ty a My, 27. 8. 2018 14:52)

Ahoj Pavle a Jano, opravdu nás těší, že se Vám naše vystoupení ve Velkém Meziříčí líbilo. Určitě rádi kdykoliv přijedeme, pokud dostaneme pozvání od Jupitera nebo kohokoliv jiného z Velkého Meziříčí.
Děkuje Eva a Vláďa Ty a My

poděkování

(Lada, 16. 5. 2018 7:01)

Přeji krásné ráno a děkuji Vám za to, že kam přijedete, nabíjíte lidi kolem sebe pozitivní energií a to je v dnešní době hodně vzácný dar. Hrajte, hrajte, zpívejte, zpívejte a jezděte mezi nás.
Děkuji Lada

Re: poděkování

(Eva a Vláďa Ty a My, 17. 5. 2018 18:55)

Dobrý den Lado. Co jen na takto krásný komentář napsat? Snad jen to, že právě pro takové skvělé lidičky jako je Lada chceme hrát a zpívat, jezdit po festivalech, klubech a setkáních s kamarády a přáteli.
Lado my děkujeme!

Hraní na Stvořidlech

(Kapr, Libor, Pavel z Olomouce , 14. 5. 2018 23:10)

Ahoj kamarádi,

děkujeme Vám za krásné hraní a zpívání na konci dubna na Stvořidlech, byli jste skvělí.

Ahoj , kluci z T.K. Arien

Re: Hraní na Stvořidlech

(Eva a Vláďa Ty a My, 15. 5. 2018 9:36)

Zdravíme kamarády do Olomouce velice děkujeme a moc nás těší, že se vám naše hraní líbilo a doufáme, že se ještě uvidíme při nějaké jiné akci. Mějte se fajn a ještě jednou DÍK ! Eva a Vláďa. Ty a My
https://www.youtube.com/watch?v=V2IOExpdiMc

Pozdrav z Podlužan

(Markéta Ježková, 26. 4. 2018 23:26)

Milá Evko a Vláďo, moc Vás zdravím s kapelou Spolktrio -viděli jsme se v Podlužanech a já jela domů plná dojmů z vašeho neuvěřitelného vystoupení! Moc vám děkuji za ten zážitek, myslím, že to byla príma akce, počasíčko také vyšlo, kapely hrály jedna radost! Myslím, že jsme právě dostali od vás pozvánku na hraní v Humpolci - kdyby cokoliv bylo potřeba, klidně pište na mail: marketalbc@seznam.cz Tak třeba někdy někde...za liberecké Spolktrio, Markéta Ježková

Re: Pozdrav z Podlužan

(Eva a Vláďa Ty a My, 28. 4. 2018 11:16)

Ahoj Markétko, máme velikou radost, že jsi nám napsala a že se ti naše hraní líbilo. My jsme si to taky užili, poznali spoustu kamarádů a je fajn, že máme na tebe a Spolktrio kontakt, protože Vás rádi uvidíme 1.září v Želivě na Želivském zpěvobraní. Podrobnosti ještě upřesníme. Moc se na Vás těšíme!!! Eva a Vláďa.

Vítání jara - Radniční Jihlava- 2018

(Karel a Radka Musilovi, 8. 4. 2018 15:43)

Zdravíme Vás a chceme Vám ještě jednou poděkovat za příjemně strávený čas s Vámi při vítání jara, na které se už moc těšíme. Byl to fajn relax, poslouchat písničky ve Vašem podání. Třeba se ještě někde uvidíme. Ať se Vám daří jak v osobním, tak i v pracovním životě. Mějte se krásně.

Re: Vítání jara - Radniční Jihlava- 2018

(Vítání jara, 9. 4. 2018 7:58)

Ahoj Karle a Radko, my Vám moc děkujeme, že jste přišli na naše vystoupení a jsme Vám za to vděční. Máme rádi tyto akce, kde jsme v přímém kontaktu s posluchači na malých pódií, v klubovém prostředí. Jsme rádi, že jste si s námi užili hezký podvečer a i když bylo venku tak krásné počasí, vydrželi jste s námi až do konce pořadu. Ty a My vám za to děkujeme :) Eva a Vláďa Ty a My.

Želivské folkování

(Eva a Vláďa Ty a My, 25. 3. 2018 14:07)

Ahoj Vlaďko a Pepo, děkujeme a jsme rádi, že jsme se již potkali osobně. ne jen na FB. Určitě to není naše poslední setkání v Želivě. Jak už jsme se o tom bavili, začínáme zde připravovat festival folk-country- trempská hudba a datum je již stanovený na 1. září. Tak doufáme, že se nultý, zkušební ročník podaří.
Ještě jsdnou dík, že jste přijeli.
Ty a My

Děkujeme

(Vlaďka, 24. 3. 2018 23:45)

Evo a Vláďo, děkujeme za krásný večer v Želivě v Obecní restauraci. Máte skvělé písničky, moc jsme si to užili, Vlaďka a Pepík

Jihlava

(Pavla, 13. 3. 2018 8:11)

Děkujeme za nádherný večer v Jihlavě v sobotu 10. března. Musíte přijet častěji a dát dopředu vědět. Máte skvělý výběr písniček a zahrané jak v originále. Jen některé texty jsme neznali, ale opravdu SUPER !!!!

Re: Jihlava

(Ty a My, 13. 3. 2018 18:23)

Pavlo děkujeme, za hezký komentář. Pokud budeme pozvaní a budeme mít volný termín, rádi přijedeme.
Ještě jednou díky a těšíme se na další setkání.
Eva a Vláďa.

Svařený sáně

(Zdena, 21. 12. 2017 22:14)

Dobrý večer, jsem mile překvapena, že Vás uslyším 26. prosince na Svařených sání v Humpolci, ale vůbec nejse na plakátech. je to prý pouze na facebooku. No možná že je to tak dobře, bylo by zaplněné celé náměstí. Už se těšíme Zdena a děkuji.

Re: Svařený sáně

(Ty a My, 22. 12. 2017 11:56)

Dobrý den Zdeno, děkujeme, že si přijedete poslechnout naše vystoupení, je pravda, že webovky trošku zanedbáváme a komunikujeme víc prostřednictvím facebooku, ale ty nejdůležitější akce jsou na webovky vloženy. Svařený sáně je taková rychlovka, byli jsme osloveni minulý týden, tedy již po vytisknutí plakátů, proto na nich uvedeni nejsme. Jen doufáme, že nám bude trochu přát počasí a že na tom pódiu neumrzneme. Děkujeme za přízeň, E&V Ty a My.

Horní Jelení

(Luděk Král - Dan Svratka, 3. 10. 2017 1:02)

Ahoj Oba, zdravím ze Svratky docela hezky Vám to hraje a někde bych rád zalej dal řeč a napsal si některé texty které jsem už zapomněl nebo které mi něco připomněli. Jak byla ta písnička od toho Kaladra - Víš nebo tak nějak. Máte někde písničky bylo to super. Jinak zalamuji palec a napište nějaké termíny hraní klidně i v týdnu když bude čas rád přijedu ahoj Dan

Re: Horní Jelení

(Ty a My, 5. 10. 2017 6:25)

Ahoj Dane,
moc nás těší, že se Ti naše vystoupení líbilo, je pravda, že některé akce, na které jsme pozvaní vůbec nedáváme na webovky. Tady jsou jen ty stěžejní. O akcích, jako byl třeba tento potlach, nebo narozeniny Tučňáka dáváme vědět většinou přes e-mail. kapelatyamy@seznam.cz nebo po FB.
Máme v listopadu v Kalištích u Humpolce hezkou akci s Jindrou Kejakem a další se připravují. Dane, sleduj naše webovky, najdi nás na FB nebo pošli e-mailovou adresu, rádi Ti vždy vše pošleme, včetně textů od Petra Kalandry.
Děkujeme a těšíme se na setkání, E&V Ty a My

Horní Jelení

(Luděk Král - Dan Svratka, 3. 10. 2017 1:02)

Ahoj Oba, zdravím ze Svratky docela hezky Vám to hraje a někde bych rád zalej dal řeč a napsal si některé texty které jsem už zapomněl nebo které mi něco připomněli. Jak byla ta písnička od toho Kaladra - Víš nebo tak nějak. Máte někde písničky bylo to super. Jinak zalamuji palec a napište nějaké termíny hraní klidně i v týdnu když bude čas rád přijedu ahoj Dan

Horní Jelení - potlach

(Honza, 1. 10. 2017 10:41)

Ahoj kamarádi, včera to bylo opravdu fajn, moc hezky vám to hraje. Děkujeme,že jste přijeli.
Honza - potlach Horní Jelení